Saekoja 36A-200, Tartu, 50107
  • Eesti
  • English
  • Русский

Teenused

OÜ Ares Security pakub erinevaid teenuseid, mis seostuvad turvalisuse ja turvalise käitumisega.
Oma töös väärtustame iga tellija individuaalseid soove ja eripärasid, tänu millele suudame pakkuda just neile sobiva jätkusuutliku lahenduse.

Püüame alati pakkuda võimalikult kvaliteetset ja hea hinnaga teenust. Enamik hinnad on individuaalsed, arvestades erinevaid ohutegureid ja iseärasusi.

Töömetoodika on meil ühene: Me müüme oma pühendumist!

Turvateenuse pakkumine erinevates meelelahutusasutustes, milleks võivad olla nii klubid kui…

Turvateenuse pakkumine erinevates meelelahutusasutustes, milleks võivad olla nii klubid kui ka väiksemad kohad. Oma töös hindame head sisekorda ja võimalikult efektiivset kontrolli.
Omame kogemusi erinevates Eesti linnades ja piirkondades, mis annab meile eelise, teades kohalikke inimesi ja tavasid. Samuti hõlbustab see koostööd teenuse tellijaga, kelle jaoks on palgatud ettevõte terviklik.

Piiritletud või piiritlemata territooriumil ja kindlaksmääratud ajal avalikus kohas korraldatav…

Piiritletud või piiritlemata territooriumil ja kindlaksmääratud ajal avalikus kohas korraldatav ettevõtmine, milles osalejate kaitseks tagatakse avalik kord.
Omame pikaajalist kogemust erinevatel vabaõhuüritustel.

Liiklus-ja parkimiskorraldus teenust. Meie töötajad on omandanud liiklusreguleerija koolituse ning…

Liiklus-ja parkimiskorraldus teenust. Meie töötajad on omandanud liiklusreguleerija koolituse ning täiendavad oma teadmisi igal aastal erinevatel koolitustele. Liiklus-ja parkimiskorraldus teenus tagab liikluse nõuetekohase korralduse, see eeldab aga põhjalikku infot antud ürituse ja objekti kohta. Meie käest saab tellida terviklahendust liiklusskeemide koostamisest kuni liiklusmärkide paigaldamiseni Teie ürituse alale.

Rannavalveteenus annab turvatunde ja tagab avaliku korra hoidmise supelrandades ja…

Rannavalveteenus annab turvatunde ja tagab avaliku korra hoidmise supelrandades ja väliüritustel üle Eesti! Rannavalve seisneb vetelpääste korralduses, vältimatu meditsiinilise esmaabi osutamises ning turvalisuse ja korra tagamises supelrannas ja väliüritustel. Vetelpäästja tegutseb hädaolukorras kiiresti  ning osutab vastavalt vajadusele vältimatut esmaabi kiirabi saabumiseni.  Meie Vetelpäästjad on saanud professionaalse koolituse ning on head ujujad.

 

OÜ Ares Security